Linda Kliinik - tasuta HIV -alased teenused. Helista, et saada informatsiooni

Linda Kliinik - Narva

Tere tulemast Linda Kliinikusse!

Me asume Narva linnas ja pakume konfidentsiaalseid ja tasuta teenuseid HIV valdkonnas. Külastage meid tasuta HIV-kiirtestimise või kondoomide saamiseks. Samuti nõustame HIV ennetuse ja ravi teemal. Kõik on teretulnud! Helistage meile ja leppige kokku kohtumine, et saaksime teile jagada lisateavet meie teenuste kohta. Te võite ka kliinikust läbi tulla, et saaksime teile tutvustada HIV valdkonna tasuta teenuseid.

Avatud

Kliendid! Oleme avatud tavapärastel aegadel, kuid seoses COVID-19 olukorraga saame teid vastu võtta ainult eelregistreerimisega, k.a HIV-kiirtestimine ja antiretroviirus-ravimid. Kondoome saadame pakiautomaatide kaudu.

E - K 9:00 - 17:00
N 9:00 - 17:00 (kuni 19.00 vastavalt kokkuleppele)
R 9:00 - 15:00

Vere analüüs: E-K.
Arsti vastuvõtt: N

Aadress

Narva, Linda 4, 6 korrus

Kontakt

Registreeruda vastuvõtule

+372 356 9712

+372 5885 9835

Teadmine On Jõud!

Teadlikkus on enda tervise parim kaitsmise viis. Valdavalt on HIV-ga seotud murede põhjused teadmiste ja usaldusväärse teabe puudumine HIV ennetamise ja ravi kohta. Meditsiinitöötaja annab vajalikku teavet HIV-nakkuse ja selle leviku põhjuste kohta. Räägib peamistest ennetusvahenditest ja -meetoditest (k.a PrEP, PEP) ning infektsioonhaigusega toimetulekust. Saate vastused kõikidele teid huvitavatele küsimustele, k.a intiimset laadi.


Saa Teada Oma HIV-seisundist Täna

Meie konsultandid