HIV test - Korduma Kippuvad Küsimused – Kuidas see töötab?

Küsimused HIV-kiirtesti Kohta

Kuidas toimub meie tasuta ja konfidentsiaalne HIV-kiirtestimine?

AHF Linda Kliiniku töötajad Narvas, toetades HIV testimist ja ennetamist kondoomi reklaamimisega, on turvalisem seksikas

Oma HIV-staatuse teadmine on võtmetegur oma tervise eest hoolitsemisel ja oma partnerite kaitsmisel viirusesse nakatumast. Pakume Narvas HIV-kiirtestimist, mis on lihtne, mugav, kiire, konfidentsiaalne ja tasuta.

HIV-seisundi teadmine on parim viis enda ja partneri tervise kaitsmiseks. Kui olete HIV-positiivne, annab varajane diagnoosimine teile suure võimaluse elada täisväärtuslikku ja pikka elu. Paljud HIV-positiivsed ei ole oma seisundist teadlikud ja võivad kogemata nakatada teisi. Kui olete seksuaalselt aktiivne, siis laske end testida.

Testimine Narvas on tasuta, seda tehakse kiiresti, lihtsalt ja sõbralikus õhkkonnas.

HIV-testimine on meie kliinikus tasuta.

Testi tegemine võtab aega 2 minutit.

Meie HIV-kiirtesti tegemiseks on vaja väikest tilka verd.

HI-viiruse testimisel kasutatakse HIV-kiirtesti ning positiivse tulemuse korral võetakse vereanalüüsid, et diagnoosida HIVi (ja alustada raviga). Kui teete testi meie kliinikus Narvas, garanteerime, et see viiakse läbi kiirelt ja professionaalselt.

Tulemused saate kätte enne meie kliinikust lahkumist.

Testimise viib läbi meditsiinitöötaja.

Teie individuaalsete vajaduste hindamiseks ja kvaliteetse teenuse pakkumiseks kogume minimaalselt teavet. Püüame hoida testimise protsessi võimalikult lihtsana.

Kui saate positiivse HIV-testi tulemuse, tutvustavad meie meditsiinitöötajad teile järgmisi samme. HI-viirusest ei saa täielikult vabaneda, kuid see on ravitav ja ravi väga tõhus.

HIV-nakkusega inimeste eest hoolitsemine on meie missioon. Kui HIV-testi tulemus on positiivne, on meie suurte kogemustega töötajad teile toeks ka HIV-diagnoosi kinnitamise ja sobiva ravi alustamise etapis.